Залишити трамвайні колії по вулиці Весніна
Автор (ініціатор):
Лялько КирилоДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Ми, мешканці Міста-герой Харків проти демонтажу трамвайної колії по вулиці Весніна.
Перш ніж щось зносити треба довести, що його не можна зберегти та покращити рух авто транспорту одночасно. Я вважаю, що якщо дуже треба розширення проїзної частини то можна прибрати лише одно колію, а по іншій пустити рух трамваю в реверсному режимі.
Також такі знакові питання стосовно перемін в місті не може вирішувати департамент, а тим паче його керівник, це питання стосується міста та містян.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Залишити трамвайні колії по вулиці Весніна»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000