Залишити трамвайні колії по вулиці Весніна

Автор (ініціатор):
Лялько Кирило
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Ми, мешканці Міста-герой Харків проти демонтажу трамвайної колії по вулиці Весніна. Перш ніж щось зносити треба довести, що його не можна зберегти та покращити рух авто транспорту одночасно. Я вважаю, що якщо дуже треба розширення проїзної частини то можна прибрати лише одно колію, а по іншій пустити рух трамваю в реверсному режимі. Також такі знакові питання стосовно перемін в місті не може вирішувати департамент, а тим паче його керівник, це питання стосується міста та містян.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Залишити трамвайні колії по вулиці Весніна»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту