Ні знищенню харківського трамваю
Автор (ініціатор):
Den_transportДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Харківський трамвай є невід'ємною частиною нашого міста, неможливо зараз представити місто мільйонник без цього виду транспорту. Але нажаль, в цей складний для нас час наш міський голова Ігор Терехов знайшов привід демонтувати лінію по вулиці Весніна незважаючи на незадоволення багатьох харків'ян, які роками боролися за цю лінію і не одобрювали ідею створення "однопутки", яка буде створювати ще більші затори на автодорозі та зробить пересування 26-тим маршрутом дуже незручним. Тема трамвайної колії на Весніна підіймалася дуже давно, але, зараз все дійшло до того, що хочуть демонтувати не тільки одну колію на Весніна, а ще й декілька інших ліній нашої трамвайної мережі, як заявляє Юрій Сидоренко. По його словам, російські війська знищили підстанції і депо, й десь на зміну трамваю прийде тролейбус, десь муніципальний автобус та нібито це все на благо харків'ян. Насправді ж, вціліло Жовтневе та Комінтернівске трамвайні депо, останнє зараз може тимчасово прийти на заміну знищеному Салтівському, цілі також лінії та контактна мережа в районі Новожаново та вулиці Плеханівської, також цілі усі вагони Жовтневого депо. Навіть за день до зняття колії по Весніна готувалися до запуску трамваїв. Демонтувати трамвайні лінії це неправильно, трамвай другий по популярності та пасажирським перевезенням вид громадського транспорту у Харкові, 40% перевезених пасажирів належать йому, для порівняння, тролейбус перевозить 28% громадян. Це говорить про те, що люди, незважаючи на сходи з рейок, ДТП та інші аварії користувались цим видом транспорту, тому потрібно навпаки, розвивати його, міняти рейки на нові, закупати або виготовляти рухомий склад трамваїв, тим більш Європа стоїть до нас з протягнутою рукою, пропонує нам свої вагони у дуже доброму стані, тільки в першій партії пропонують 67 трамваїв. Трамвай — дуже сучасний, комфортний та екологічно чистий вид транспорту, його потрібно суспільними силами тільки розвивати й робити усе можливе, щоб цей вид транспорту в Харкові був безпечним, швидким та зручним! Наш трамвай має дуже багату більш вікову історію, яку категорично не можна просто так знищити! Закликаю усіх небайдужих підписати петицію та не мовчати за наш трамвай у соціальних мережах, розповсюджуючи хештеги #savekharkivtram та #savetram! Я сподіваюся, що разом, ми всі доб'ємося повного збереження трамвайної мережі Харкова!
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Ні знищенню харківського трамваю»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000