Знесення трамвайних колій на вулиці Весніна
Автор (ініціатор):
Ткач Єгор ІвановичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Доброго дня, шановна Міськрада! Зараз у моєму місті (Харкові) йде війна та сотні тисяч людей покинули Харків. До російського вторгнення в нашу Країну у Вас, шановна міськрада, був проект розширення вулиці Весніна, за рахунок зносу однієї трамвайної колії. Ви хотіли зробити реверсного руху.
На мою думку, цей проект створить велику урбаністичну катастрофу у Європі 21 століття.
У всіх європейських містах розвивають трамвайний рух.
А Ви хочете повністю знищити його після закінчення війни.
Мені здається, що навпаки, після війни нам треба розвивати трамвайний рух. Розширення вулиці Весніна призведе до:
1) Зрубу дерев
2) Поштовху до початку знищення трамвая у місті Харкові.
Тому я закликаю прокинутися Міськраді Харкова і припинити знищувати ту трамвайну інфраструктуру, яка ще ціла.
Під час війни з росією, не час, "під шумок" знищувати те, що ще ціле в нашому затишному місті.
Сподіваюся, Ви мене почуєте!
З повагою, Єгоре.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Знесення трамвайних колій на вулиці Весніна»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000