Знесення трамвайних колій на вулиці Весніна

Автор (ініціатор):
Ткач Єгор Іванович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Доброго дня, шановна Міськрада! Зараз у моєму місті (Харкові) йде війна та сотні тисяч людей покинули Харків. До російського вторгнення в нашу Країну у Вас, шановна міськрада, був проект розширення вулиці Весніна, за рахунок зносу однієї трамвайної колії. Ви хотіли зробити реверсного руху. На мою думку, цей проект створить велику урбаністичну катастрофу у Європі 21 століття. У всіх європейських містах розвивають трамвайний рух. А Ви хочете повністю знищити його після закінчення війни. Мені здається, що навпаки, після війни нам треба розвивати трамвайний рух. Розширення вулиці Весніна призведе до: 1) Зрубу дерев 2) Поштовху до початку знищення трамвая у місті Харкові. Тому я закликаю прокинутися Міськраді Харкова і припинити знищувати ту трамвайну інфраструктуру, яка ще ціла. Під час війни з росією, не час, "під шумок" знищувати те, що ще ціле в нашому затишному місті. Сподіваюся, Ви мене почуєте! З повагою, Єгоре.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Знесення трамвайних колій на вулиці Весніна»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту