Забеспечити учнів транспортом

Автор (ініціатор):
Баб'як Анна Валеріївна
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Прохання забеспечити учнів, яким треба добиратися до школи , наземним транспортом. В Харкові проживає тисячі учнів, яким необхідно щоранку діставатися навчання транспортом, але стояти в черзі вони не повинні. Учні та батьки повинні бути впевнені, що діти мають змогу вчасно та безпечно дістатися навчання. Дуже багато дітей їдуть зранку до школи, але в цей час в місті час-пік, дітей відштовхують та ігнорують. В країні складна епідеміологічна ситуція. Будь ласка розгляньте питання, бо діти найважливіше в нашому житті. Хай транспорт коштує стільки ж, як звичайний, але буде тільки для школярів. Це всього 2-4 рейси на маршруті. Ми проживаємо на Залютино, кожного дня син їздить у 162 школу на Холодній горі, і таких учнів достатньо щоб звернути на це увагу.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Забеспечити учнів транспортом»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту