Тюрма або колонія 13 лiтнього хлопця за вбывство 6 річної дівчини

Автор (ініціатор):
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Не так давно известно, что 13 летний парень убил 6 летнюю девочку и остался Безнаказан. Это жесточайшее убийство , парень агрессивен и опасен для общества детей. Но самое главное он совершил преступление -Убил Девочку . А преступник обязательно должен понести ответственность даже если ему 13 . Надо поставить его на учет в колонии что бы в 14 лет он отбывал наказание там. А сейчас привлечь его к принудительным работам с 6.00 утра


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Тюрма або колонія 13 лiтнього хлопця за вбывство 6 річної дівчини»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту