Щодо відкриття нових станцій метро Державінська та Одеська

Автор (ініціатор):
kuzzman
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Шановний Ігоре Олександровичу! Жителі міста Харкова, а саме Слобідського района міста Харкова розуміють проблеми, які виникли у зв'язку з пандемією COVID19, що унеможливлює відкриття нових станцій Державінська та Одеська у 2022 році. У зв'язку з цим, просимо Вас розглянути питання щодо встановлення нових строків сдачі станцій Державінська та Одеська на 23 серпня 2025 року в честь п'ятидесятиріччя Харківського метрополітену.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Щодо відкриття нових станцій метро Державінська та Одеська»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту