Щодо відкриття нових станцій метро Державінська та Одеська
Автор (ініціатор):
kuzzmanДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Шановний Ігоре Олександровичу!
Жителі міста Харкова, а саме Слобідського района міста Харкова розуміють проблеми, які виникли у зв'язку з пандемією COVID19, що унеможливлює відкриття нових станцій Державінська та Одеська у 2022 році.
У зв'язку з цим, просимо Вас розглянути питання щодо встановлення нових строків сдачі станцій Державінська та Одеська на 23 серпня 2025 року в честь п'ятидесятиріччя Харківського метрополітену.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Щодо відкриття нових станцій метро Державінська та Одеська»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000