Зробити більш регульованим наземний пішохідний перехід на пр-ті Московському з боку виходу зі станції метро Захисників України та встановити відбійник

Автор (ініціатор):
Мирошниченко Галина
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Прошу звернути увагу на необхідність зробити більш регульованим наземний пішохідний перехід на Московському проспекті з боку виходу зі станції метро Захисників України. На проспекті жвавий двосторонній рух, який посередині розділяє трамвайна колія, на якій розташований острівець безпеки. На переході встановлено два світлофори. Один з них ( з боку вулиці Святодухівської) водії бачать добре, зупиняються на червоний. А з боку виходу зі станції метро Захисників України світлофор тільки для пішоходів, водії його не бачать й тому, коли миготить зелений для пішоходів, водії не зупиняються. Відбійник на острівці безпеки відсутній. Все це складає небезбеку для пішоходів. Тим паче, що на цьому перехресті дуже часто трапляються аварії. Просимо налагодити роботу світлофорів таким чином , щоб їх бачили водії та зупинялись ,щоб пропустити пішоходів, що йдуть на свій зелений. Та встановити відбійник на острівці безпеки.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Зробити більш регульованим наземний пішохідний перехід на пр-ті Московському з боку виходу зі станції метро Захисників України та встановити відбійник»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту