Фонд допомоги потерпілив у ДТП
Автор (ініціатор):
Козоріз|Віктор|ПетровичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Впродовж останніх років на вулично-дорожній мережі м. Харкова спостерігається високий рівень аварійності та дорожно-транспортного травматизму, що веде до загибелі і травмування багатьох учасників дорожнього руху, зокрема, пішоходів. Це підтверджує і офіційна статистика Патрульної поліції України. Але після отримання травм у ДТП учасники дорожнього руху, особливо пішоходи, не завжди можуть отримати своєчасну фінансову допомогу на лікування та реабілітацію, що ускладнює їхню ситуацію.
У зв'язку з цим, як голова Громадської спілки захисту пішоходів "За безпеку пішоходів!", пропоную створити у Харкові Фонд допомоги потерпілим у ДТП, джерелом наповнення якого стануть кошти міської громади , частково надходження від штрафів за порушення Правил дорожнього руху, інші надходження, в т.ч. благодійні пожертви від фізичних осіб. Кожна така особа, яка зробила до Фонду певний грошовий внесок, автоматично вважатиметься застрахованою на певну суму і в разі настання страхового випадку, зможе сама або через родичів невідкладно отримати цю страховку.
Отримувачами допомоги з Фонду допомоги потерпілим у ДТП мають стати, насамперед, ті учасники дорожнього руху, які потрапили в ДТП не зі своєї вини, а також діти, малозахищені і одинокі громадяни.
Одним із основних завдань Фонду допомоги потерпілим у ДТП також має стати проведення профілактичної роботи з учасниками дорожнього руху з метою запобіганню дорожно-транспортного травматизму.
Віктор Козоріз,
Голова Громадської спілки захисту пішоходів "За безпеку пішоходів!"
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Фонд допомоги потерпілив у ДТП»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000