Створення електронного сервісу надсилання СМС повідомлень з подякою коли донор здав кров та коли його кров врятувала комусь життя
Автор (ініціатор):
Величко Дмитро СергійовичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000У зв'язку з нестачею донорської крові в Україні та з метою залучення, та утримання нових донорів, пропоную створити електронну систему надсилання СМС повідомлень з подякою коли людина здає кров.
Після того як людина здасть кров, на телефон приходить СМС повідомлення з подякую.
Кожен раз, коли ваша кров використовується для переливання, вам автоматично надсилається СМС повідомлення на мобільний телефон. У багатьох випадках це означає, що кров реально врятувала комусь життя (адже переливання використовується в екстрених випадках).
На думку служби крові, такі повідомлення дають донорам позитивний зворотний зв'язок про те, як вони допомагають іншим людям, а це своєю чергою, заохочує їх приходити знову.
Такий сервіс вже використовується у Швеції і він дає хороші результати.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Створення електронного сервісу надсилання СМС повідомлень з подякою коли донор здав кров та коли його кров врятувала комусь життя»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000