Створення електронного сервісу надсилання СМС повідомлень з подякою коли донор здав кров та коли його кров врятувала комусь життя

Автор (ініціатор):
Величко Дмитро Сергійович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
У зв'язку з нестачею донорської крові в Україні та з метою залучення, та утримання нових донорів, пропоную створити електронну систему надсилання СМС повідомлень з подякою коли людина здає кров. Після того як людина здасть кров, на телефон приходить СМС повідомлення з подякую. Кожен раз, коли ваша кров використовується для переливання, вам автоматично надсилається СМС повідомлення на мобільний телефон. У багатьох випадках це означає, що кров реально врятувала комусь життя (адже переливання використовується в екстрених випадках). На думку служби крові, такі повідомлення дають донорам позитивний зворотний зв'язок про те, як вони допомагають іншим людям, а це своєю чергою, заохочує їх приходити знову. Такий сервіс вже використовується у Швеції і він дає хороші результати.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Створення електронного сервісу надсилання СМС повідомлень з подякою коли донор здав кров та коли його кров врятувала комусь життя»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту