Укладка асфальта на Бучме (по старому: Уборевичя)
Автор (ініціатор):
Дата оприлюднення:
17 лютого 2016Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов24
голосів з 5000На Бучме очень плохой асфальт возле домов. Когда старики идут они всегда спотыкаются, машинам не удобно ездить т.д. Уже 5-й год обещают заасфальтировать, и все никак.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Укладка асфальта на Бучме (по старому: Уборевичя)»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію24
голосів з 5000