Щодо запровадження загальнообов'язкового проходження поліграфу (детектору брехні) особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, міста Харків держави Україна

Автор (ініціатор):
Лейко Анатолій Михайлович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Пропоную з метою забезпечення безумовного дотримання службової дисципліни, виявлення її порушеннь та унеможливлення корупційних діянь осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, міста Харків держави Україна, запровадити загальнообов'язкове проходження поліграфу (детектору брехні) при прийомі на роботу та кожні півроку.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Щодо запровадження загальнообов'язкового проходження поліграфу (детектору брехні) особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, міста Харків держави Україна»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту