З Північної Салтівки нічим доїхати до центру міста
Автор (ініціатор):
Тимошенко Руслан ІгоровичДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Північна Салтівка - мій рідний та улюблений район. Як місцевий мешканець, я кожного дня стикаюся з тим, що мені потрібно їхати до центру міста, а прямого маршруту, який би зв'язував Північну Салтівку з цетром немає. До найближчої станції метро Героїв Праці - 3 км. Із наявних маршрутів є тільки стиковочні або взагалі хордові маршрути, які проходять навколо центру, але не через центр. Як приклад із хордових маршрутів можу навести тролейбусні маршрути №35, №31, автобусні - 55э,107э, 107э, 294э. Напрямки хордових маршрутів в даному випадку не важливі, так як всі вони йдуть навколо центру. Як приклад стиковочних маршрутів можу навести тролейбусний маршрут №42, №47 , автобусні - 41э ,54э. Стиковочні маршрути йдуть до станції метро Героїв Праці, а далі пересадка на метро, а це час та додаткові кошти.
На час карантину авобусні маршрути 41э та 54э було продовжено до Майдану Конституції (центр міста). Було б дуже зручно та радісно, якщо б хоча в один з цього маршруту або його аналог залишився до часу відкриття станції метро. Цей маршрут - дуже зручний та дуже необхідний Північній Салтівці, він не потребує пересадок та витрати зайвих коштів для того, щоб просто приїхати до центру кращого міста в світі, міста Харкова!
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «З Північної Салтівки нічим доїхати до центру міста»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000