З Північної Салтівки нічим доїхати до центру міста

Автор (ініціатор):
Тимошенко Руслан Ігорович
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Північна Салтівка - мій рідний та улюблений район. Як місцевий мешканець, я кожного дня стикаюся з тим, що мені потрібно їхати до центру міста, а прямого маршруту, який би зв'язував Північну Салтівку з цетром немає. До найближчої станції метро Героїв Праці - 3 км. Із наявних маршрутів є тільки стиковочні або взагалі хордові маршрути, які проходять навколо центру, але не через центр. Як приклад із хордових маршрутів можу навести тролейбусні маршрути №35, №31, автобусні - 55э,107э, 107э, 294э. Напрямки хордових маршрутів в даному випадку не важливі, так як всі вони йдуть навколо центру. Як приклад стиковочних маршрутів можу навести тролейбусний маршрут №42, №47 , автобусні - 41э ,54э. Стиковочні маршрути йдуть до станції метро Героїв Праці, а далі пересадка на метро, а це час та додаткові кошти. На час карантину авобусні маршрути 41э та 54э було продовжено до Майдану Конституції (центр міста). Було б дуже зручно та радісно, якщо б хоча в один з цього маршруту або його аналог залишився до часу відкриття станції метро. Цей маршрут - дуже зручний та дуже необхідний Північній Салтівці, він не потребує пересадок та витрати зайвих коштів для того, щоб просто приїхати до центру кращого міста в світі, міста Харкова!


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «З Північної Салтівки нічим доїхати до центру міста»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту