Відмінити для пенсіонерів обмеження проїзду з Е-tiket
Автор (ініціатор):
Федоренко Дар’я ОлександрівнаДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000Прошу всіх небайдужих звернути увагу на те, що для пенсіонерів та учасників бойових дій, з 1 марта вводять Е-тікет з лімітом у 50 поїздок, працюючі люди які мають пільги( ветерани праці, ВВВ, інваліди, повинні мати змогу переміщуватись по місту без меж, а через те що будуть вводити ці картки, пільговики вже не зможуть на той самий вихідний поїхати хоча б в той самий парк ім. Горького або у парк Шевченка. Наче уряду вже кортить скоріше заперти пільговиків у хатках, і щоб вони ні куди не виходили.
Прошу всіх небайдужих підтримати цю петицію підписом.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Відмінити для пенсіонерів обмеження проїзду з Е-tiket»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000