Відмінити для пенсіонерів обмеження проїзду з Е-tiket

Автор (ініціатор):
Федоренко Дар’я Олександрівна
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Прошу всіх небайдужих звернути увагу на те, що для пенсіонерів та учасників бойових дій, з 1 марта вводять Е-тікет з лімітом у 50 поїздок, працюючі люди які мають пільги( ветерани праці, ВВВ, інваліди, повинні мати змогу переміщуватись по місту без меж, а через те що будуть вводити ці картки, пільговики вже не зможуть на той самий вихідний поїхати хоча б в той самий парк ім. Горького або у парк Шевченка. Наче уряду вже кортить скоріше заперти пільговиків у хатках, і щоб вони ні куди не виходили. Прошу всіх небайдужих підтримати цю петицію підписом.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Відмінити для пенсіонерів обмеження проїзду з Е-tiket»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту