Повернути виклик педіатрів до дітей

Автор (ініціатор):
Заика Татьяна Александровна
Дата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписів
Залишилося:
90 днів
0
голосів з 5000
Прошу повернути виклик додому дільничних педіатрів до дітей дошкільного і шкільного віку, тому що дане нововведення не є потрібним, навіть скоріше навпаки шкодить сучасній медицині. Батькам з дітьми, тепер з температурами, висипом і іншим треба йти в поліклініки (попередньо записавшись, а іноді запис йде на тиждень вперед), наражати на небезпеку інших відвідувачів тим самим тільки поширюючи інфекцію. У зв'язку з цим прошу повернути відвідування педіатрами дітей додому, щоб знизити кількість хворих, поліпшити якість допомоги і початкового постанови діагнозу на ранній стадії захворювання.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Повернути виклик педіатрів до дітей»

Завантаження...
0
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту