"Про обов'язкове планування та реалізацію об'єктів інфраструктури при забудові нових житлових комплексів, та вирішення цього питання у вже існуючих новобудовах".
Автор (ініціатор):
ЮрийДата оприлюднення:
Статус:
Триває збір підписівЗалишилося:
90 днів0
голосів з 5000У нашому місті доволі швидко з'являються нові житлові комплекси. Це дуже гарно! Але при забудові (плануванні) не враховується потреба в розвитку інфраструктури для жителів новобудов. Не будуються дитячі садочки, школи, медичні установи, заклади культурного розвитку, спортивні заклади, заклади надання побутових послуг, ресторації, паркові зони. Не враховується додаткове навантаження на міський транспорт та збільшення кількості власного транспорту жителів новобудов, не будуються нові паркомісця. Усе навантаження прийматиме інфраструктура раніше збудованих сусідніх мікрорайонів, але ж вона розрахована на власні потреби. Перенавантаження призведе до нестерпних умов проживання в місті.
У деяких районах міста вже є збудовані житлові масиви без нічого, тільки житлові будинки. Що будуть робити жителі цих новобудов, невідомо. Перенавантаження деяких установ буде сприяти розвитку корупції.
Прошу підтримати петицію, якою треба звернути увагу міської влади до цієї комплексної проблеми та нагадати, що треба працювати для харків'ян.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «"Про обов'язкове планування та реалізацію об'єктів інфраструктури при забудові нових житлових комплексів, та вирішення цього питання у вже існуючих новобудовах".»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію0
голосів з 5000