Про закриття кіосків на вул. Героїв праці, зупинка трамвая "Салтівський ринок"

Автор (ініціатор):
Камчатна Єлизавета Костянтинівна
Дата оприлюднення:
8 лютого 2016
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
31
голосів з 5000
Прошу закрити ларьки на вулиці Героїв праці, зупинка трамвая "Салтівський ринок". На жаль, я не можу написати назву цих торгових наметів, так як там її немає. У цих кіосках приймають склотару. Вечірньої пори, там не можливо пройти дівчині, так як на цьому місці постійно знаходяться бомжі, вони в алкогольному та наркотичному сп'янінні, про це говорять викинуті пляшки та шприці. На цій території немає освітлення, хоча опори освітлення там є. Бомжі постійно б'ються, використовують в своїй промові лайку і чіпляються до перехожих. Інший раз там небезпечно проходити і доводиться переходити дорогу. Влітку там є неприємний запах, а бомжі лежать прям під ногами. Прошу розглянути мою петицію і підписати її.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Про закриття кіосків на вул. Героїв праці, зупинка трамвая "Салтівський ринок"»

Завантаження...
31
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту