Полагодити чи прибрати автоматичний туалет біля виходу з станції метро "Універсітет"
Автор (ініціатор):
Вячеслав МанулікДата оприлюднення:
4 лютого 2016Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов59
голосів з 5000Пропоную полагодити автоматичний туалет біля виходу з станції метро "Універсітет", т.я в місці великого скупчення людей громадський туалет є дуже необхідним. Чи принаймні прибрати його бо непрацююча тумба створюю візуальне забруднення.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Полагодити чи прибрати автоматичний туалет біля виходу з станції метро "Універсітет"»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію59
голосів з 5000