Відродження міського транспорту
Автор (ініціатор):
Донський ДмитроДата оприлюднення:
26 листопада 2018Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов204
голосів з 5000Добрий час доби, проблеми комунального транспорту стоять по перек горла всього Харкова, частково цю проблему вирішують маршрутки але! Якість перевезень давно впала за якість самих перевезень .. Якби не метро місто завмерло і стало залежним від маршруток та зробило би їх монополістами в місті, потрібно вирішувати це питання не скасуванням маршруток а створенням їм потужної конкуренції, а саме міських автобусів, троллебусах, трамваях і метро та щоб в усіх цих сферах працювала система E-ticet.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Відродження міського транспорту»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію204
голосів з 5000