Відродження міського транспорту

Автор (ініціатор):
Донський Дмитро
Дата оприлюднення:
26 листопада 2018
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
204
голосів з 5000
Добрий час доби, проблеми комунального транспорту стоять по перек горла всього Харкова, частково цю проблему вирішують маршрутки але! Якість перевезень давно впала за якість самих перевезень .. Якби не метро місто завмерло і стало залежним від маршруток та зробило би їх монополістами в місті, потрібно вирішувати це питання не скасуванням маршруток а створенням їм потужної конкуренції, а саме міських автобусів, троллебусах, трамваях і метро та щоб в усіх цих сферах працювала система E-ticet.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Відродження міського транспорту»

Завантаження...
204
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту