Проїзд у метро. Більше купуєш - менше платиш
Автор (ініціатор):
Ігор КушнірДата оприлюднення:
27 серпня 2018Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов886
голосів з 5000Пропоную розглянути питання щодо здешевлення вартості проїзду у метро для постійних користувачів на прикладі київського метрополітену. Поповнюючи картку за один раз на 50 поїздок у Києві, пасажиири можуть економити 19% на кожну поїздку. Як варіант у Харкові можна розробити схему 100 поїздок = 450 або 425 грн
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Проїзд у метро. Більше купуєш - менше платиш»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію886
голосів з 5000