Про вартість проїзду в электротранспорті та E Ticket

Автор (ініціатор):
Дата оприлюднення:
11 січня 2018
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
231
голосів з 5000
З 1 грудня 2017 року у Харківі діє нова система оплати проїзду у електротранспорті, котру багато хто з нас зустрів з натхненням. Система E-Ticket дозволяє багато з того, що не є можливим за діючої системою і в той же час наближує нас до біль розвинених країн. На жаль, не всі городяни Харкова розділяють наш ентузіазм, чим спричиняють суттєву затримку у перехідному періоді зі старої системи на нову. І проблама того, чому люди не обирають нову, зручнішу систему оплати очевидна -- нема стимулу робити це. Ніхто не бачить очевидного привіду витрачати 30 гривень на придбання картки, котра не забезпечує навіть швидкість посадки у транспорт, бо водії перешкоджають потраплянню пасажирів через інші двері окрім тієї, що поряд із водієм. У якості позитивної стимуляції придбання карток E-Ticket пропоную знизити вартість проїзду з використанням картки до наступних: Проїзд у тролейбусі та трамваї - 2.75₴ Кожен третій проїзд у день у тролейбусі чи трамваї - 2.00₴ Кожен третій проїзд у день у метро - 2.50₴


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Про вартість проїзду в электротранспорті та E Ticket»

Завантаження...
231
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту