Про вартість проїзду в электротранспорті та E Ticket
Автор (ініціатор):
Дата оприлюднення:
11 січня 2018Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов231
голосів з 5000З 1 грудня 2017 року у Харківі діє нова система оплати проїзду у електротранспорті, котру багато хто з нас зустрів з натхненням. Система E-Ticket дозволяє багато з того, що не є можливим за діючої системою і в той же час наближує нас до біль розвинених країн. На жаль, не всі городяни Харкова розділяють наш ентузіазм, чим спричиняють суттєву затримку у перехідному періоді зі старої системи на нову. І проблама того, чому люди не обирають нову, зручнішу систему оплати очевидна -- нема стимулу робити це. Ніхто не бачить очевидного привіду витрачати 30 гривень на придбання картки, котра не забезпечує навіть швидкість посадки у транспорт, бо водії перешкоджають потраплянню пасажирів через інші двері окрім тієї, що поряд із водієм.
У якості позитивної стимуляції придбання карток E-Ticket пропоную знизити вартість проїзду з використанням картки до наступних:
Проїзд у тролейбусі та трамваї - 2.75₴
Кожен третій проїзд у день у тролейбусі чи трамваї - 2.00₴
Кожен третій проїзд у день у метро - 2.50₴
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Про вартість проїзду в электротранспорті та E Ticket»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію231
голосів з 5000