Зменшення проміжку часу між тролейбусами в час пік
Автор (ініціатор):
Горбаченко ЕвгенияДата оприлюднення:
5 січня 2018Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов81
голосів з 5000Доброго дня!
На маршруті тролейбуса №45 (Вул. 12-го Квітня - Роганська (Вул. Зубарєва) не враховується пасажиропотік під час визначення кількості рухомого складу, що працює на маршрутах (лініях), та складання розкладу руху на відповідний час доби.
Тобто, маємо таку ситуацію, що у ранкові на вечірні години пік (приблизно 7:40-8:20 та 18:40-19:20), кількість тролейбусів недостатня для перевезення пасажирів. Це призводить до того, що пасажирі майже випадають із транспорту та не можуть дістатися по місця призначення.
Цитуючи витяг з Закону України "Про міський електричний транспорт", стаття 12 :
“Замовник транспортних послуг зобов'язаний:
визначати обсяги транспортної роботи, маршрути та показники регулярності руху, встановлювати тарифи на проїзд та порядок справляння плати;”
Прошу розглянути і вирішити дане питання, наприклад - збільшити кількість тролейбусів (або зменшити проміжки при їх поданні) у зазначений час. Дякую.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Зменшення проміжку часу між тролейбусами в час пік»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію81
голосів з 5000