Зменшення проміжку часу між тролейбусами в час пік

Автор (ініціатор):
Горбаченко Евгения
Дата оприлюднення:
5 січня 2018
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
81
голосів з 5000
Доброго дня! На маршруті тролейбуса №45 (Вул. 12-го Квітня - Роганська (Вул. Зубарєва) не враховується пасажиропотік під час визначення кількості рухомого складу, що працює на маршрутах (лініях), та складання розкладу руху на відповідний час доби. Тобто, маємо таку ситуацію, що у ранкові на вечірні години пік (приблизно 7:40-8:20 та 18:40-19:20), кількість тролейбусів недостатня для перевезення пасажирів. Це призводить до того, що пасажирі майже випадають із транспорту та не можуть дістатися по місця призначення. Цитуючи витяг з Закону України "Про міський електричний транспорт", стаття 12 : “Замовник транспортних послуг зобов'язаний: визначати обсяги транспортної роботи, маршрути та показники регулярності руху, встановлювати тарифи на проїзд та порядок справляння плати;” Прошу розглянути і вирішити дане питання, наприклад - збільшити кількість тролейбусів (або зменшити проміжки при їх поданні) у зазначений час. Дякую.


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Зменшення проміжку часу між тролейбусами в час пік»

Завантаження...
81
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту