Перейменувати станцію метро «Державінська» на станцію «Європейська».
Автор (ініціатор):
Savkin AlexanderДата оприлюднення:
20 грудня 2017Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов231
голосів з 5000У зв’язку з тим, що у 2017 році два європейські банки виділили м. Харкову безпрецедентний кредит (320 млн. євро)для будівництва двох станцій Олексіївської лінії метрополітену, пропоную перейменувати станцію «Державінська» цієї лінії на станцію «Європейська».
На етапі проектувальних робіт таке перейменування не потребуватиме великих фінансових затрат і буде позитивно сприйняте як мешканцями Харкова, так і нашими європейськими партнерами. Тим більше, що Харків давно позиціонує себе як сучасне європейське місто, що сповідує європейські цінності. Про це також свідчить той факт, що Харків є єдиним містом в Україні, котре має повний комплект нагород Ради Європи.
Отже, перейменування однієї із станції харківського метрополітену на станцію «Європейська» буде цілком виправданим і логічним кроком.
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Перейменувати станцію метро «Державінська» на станцію «Європейська».»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію231
голосів з 5000