Тротуар на трамвайних зупинках у рівень з першою сходинкою трамваю
Автор (ініціатор):
YeSДата оприлюднення:
13 листопада 2017Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов63
голосів з 5000У місті активно реконструюються трамвайні колії та з’явився перший трамвай з низьким рівнем підлоги. Прошу при реконструкції колій на виділених ділянках (не на проїжджій частині), реконструювати також покриття на зупинках з організацією платформ, що вище рівня головки рейки на 20-30 см і співпадає з рівнем першої сходинки трамваю. Це світова практика, такий захід дозволяє значно скоротити час висадки-посадки всіх пасажирів, полегшує посадку людям на інвалідних візках та з дитячими візками, природньо вказує де можна стояти в очікуванні трамваю, а де це є небезпечно. Результатом впровадження буде підвищення комфорту пасажирів, та скорочення часу проходження маршруту трамваєм за рахунок економії часу на кожній зупинці. Це добре реалізовано у м. Прага (Чехія), де основним типом рухомого складу як і в Харкові були і є трамваї моделі Татра Т3. Зараз в планах є реконструкція колії по вул. Клочківська, яка ідеально підходить для пілотного експерименту з облаштування таких зупинок. Прошу підтримати це невелике але корисне нововведення!
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Тротуар на трамвайних зупинках у рівень з першою сходинкою трамваю»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію63
голосів з 5000