Встановлення світлофору на перехресті вул. Рибалко та Ощєпкова
Автор (ініціатор):
Пінчук Олексій ЮрійовичДата оприлюднення:
17 серпня 2016Статус:
Переведена в зверненняЗалишилося:
Час вийшов9
голосів з 5000Звертаюсь до Харківської міської ради, до Міського Голови та виконавчого комітету - негайно встановити світлофор, на перехресті вул. Рибалко та Ощєпкова, для регулювання руху транспортних засобів і пішоходів. На даному нерегульованому перехресті дтп скоюються майже щодня
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Встановлення світлофору на перехресті вул. Рибалко та Ощєпкова»
Завантаження...
Відповідь на петицію ще не надана
Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію9
голосів з 5000