Перейменування станції метрополітену "Советская Армия" в "Українська Армія"!

Автор (ініціатор):
Дата оприлюднення:
11 квітня 2016
Статус:
Переведена в звернення
Залишилося:
Час вийшов
77
голосів з 5000
Ми живемо в Україні, так може вже прийшов час перейменувати станції, з жахливих назв в нормальні ! Як приклад, це перейменування "Радянської", в "Майдан Конституції". Просимо представників органів місцевого самоврядування і особисто міського голову Кернеса Генадія Адольфовича вжити необхідних заходів! Вельми дякую за репост в соц. мережі !


Сайт електронних петицій Президента УкраїниПро порядок, правила подачі та голосування за електронну петицію

Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю «Перейменування станції метрополітену "Советская Армия" в "Українська Армія"!»

Завантаження...
77
голосів з 5000
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту