Вихід зі станції метро «Радянська» у бік Ощадбанку відкриється 17 серпня

19:28 15.08.2013
Всі новини
Вихід зі станції метро «Радянська» у бік Ощадбанку відкриється 17 серпня

Пішохідний вихід №1 зі ст. м. «Радянська» буде відкритий для користування о 5:30 17 серпня.


Як повідомили в Департаменті транспорту, у зв'язку з необхідністю повного завершення робіт з благоустрою прилеглої території термін відкриття підземного переходу перенесений з 15 на 17 серпня.
Вихід зі станції метро «Радянська» у бік Ощадбанку відкриється 17 серпня
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту