У харківській туристичній виставці планують брати участь усі приймаючі міста ЄВРО-2012

14:16 10.11.2011
Всі новини
У харківській туристичній виставці планують брати участь усі приймаючі міста ЄВРО-2012

Виставка «Харків: партнерство в туризмі» пройде у квітні 2012 року.


Про це сьогодні, 10 листопада, на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, гласності і депутатської діяльності повідомив заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради Олексій Понікаровський.
Він зазначив, що у виставці традиційно візьмуть участь міста-партнери та міста-побратими Харкова.
«Також ми плануємо запросити на цю виставку усі приймаючі міста Польщі та України. Ми сподіваємося, що вони відвідають Харків», - підкреслив Олексій Понікаровський.
Нагадаємо, торік відбувся IV туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі» за участю Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
У форумі брали участь мери міст Газіантеп (Туреччина) і Цетіньє (Чорногорія), представники адміністрацій міст Грузії, Ізраїлю, Чехії, Польщі, України, Росії, Нідерландів та Латвії.
Також у рамках форуму відбулася виставка-експозиція зарубіжних міст-партнерів Харкова, а також було презентовано стенди харківського туристичного бізнесу.
У харківській туристичній виставці планують брати участь усі приймаючі міста ЄВРО-2012
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту