Національний олімпійський комітет нагородив харківських олімпійців
17:43 20.08.2012
Всі новини

Харківських спортсменів-олімпійців нагородили на засіданні виконавчого комітету обласного відділення Національного олімпійського комітету України сьогодні, 20 серпня, у малому залі Харківської облдержадміністрації.
Під час заходу спортсменів та їхніх тренерів привітав голова облдержадміністрації, голова Харківського обласного відділення НОК України Михайло Добкін.
«Багато наших молодих спортсменів, які брали участь в Олімпійських іграх у Лондоні, домоглися дуже хороших результатів, а ті спортсмени, які брали участь у минулих Олімпійських іграх, у Лондоні змогли свої результати поліпшити», - підкреслив Михайло Добкін.
На засіданні почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» нагородили олімпійського чемпіона з важкої атлетики Олексія Торохтія та бронзового призера з боксу Олександра Гвоздика.
Також Олексієві Торохтію вручили сертифікат на придбання автомобіля, Олександрові Гвоздику - на придбання квартири.
Крім того, цінними подарунками - годинниками від Харківської облдержадміністрації нагородили тренера важкоатлета Валерія Нікуліна і тренера боксера Едуарда Карницького.
Спортсмени подякували керівництву міста й області за пильну увагу до проблем спорту, заходи з його розвитку на Харківщині, а також готовність надати допомогу у вирішенні важливих завдань.
«Харків дав мені змогу розкритися. Є дуже багато людей у Харкові, перед якими я завжди схилятиму голову. Це і Михайло Добкін, і Геннадій Кернес, і Віктор Христоєв. З перших днів нашого знайомства всі ті питання, які виникали по спорту, вони завжди допомагали нам вирішувати. Тому ця медаль - заслуга кожного з тут присутніх, один я б не зміг цього зробити», - підкреслив Олексій Торохтій.
Від імені тренерів Харківської області і від імені Федерації важкої атлетики України до керівництва міста також звернувся тренер олімпійського чемпіона з важкої атлетики Валерій Нікулін.
Крім того, під час урочистого прийому почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради, подяками голови облдержадміністрації та голови обласної ради нагородили харків'ян - учасників ХХХ літніх Олімпійських ігор у Лондоні та їхніх тренерів.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів






























































