Фіналістки міського конкурсу краси зустрінуться з вихованцями інтернату
09:35 11.10.2012
Всі новини

Благодійна акція за участю фіналісток міського конкурсу краси пройде 12 жовтня (початок о 12:00) у Харківській загальноосвітній школі-інтернаті №14 (вул. Столєтова, 7).
Дівчата подарують дітям подарунки та солодощі, а також проведуть майстер-клас з дефіле. Після зустрічі для вихованців інтернату організують різні естафети і конкурси.
Зустріч пройде за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту і Центру мод «Європа». На заході будуть присутні представники Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, президент конкурсу краси і таланту «Королева України» Наталія Ковальова.
Довідка. Харківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №14 відкрита в 1962 році для навчання дітей з малозабезпечених сімей та надання їм соціальної підтримки.
У школі-інтернаті навчається 158 вихованців у 10 класах. З дітьми працюють 38 педагогів. Вихованці перебувають на неповному державному забезпеченні з понеділка до п'ятниці. З 1-го до 9-го класу вчаться: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які виховуються однією матір'ю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.
Останні новини
12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори