Притулок для тварин чекає розширення
13:42 05.07.2012
Всі новини

Будівництво Центру утримання бездомних тварин планують завершити до кінця 2012 року.
Про це сьогодні, 5 липня, повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.
Він зазначив, що будівництво відбувається на території, де розташовуються господарські служби. У результаті планується побудувати майданчик для автомобілів, контрольно-пропускний пункт, приміщення для ветеринарів, а також ряд господарських приміщень.
Крім того, притулок чекає розширення. Роботи почнуть у 2013 році. За словами Романа Нехорошкова, Департамент житлового господарства вже звернувся до Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин з проханням виділити для притулку ще 0,5 га землі.
Як розповіла директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Шаповалова, на цій площі планується побудувати один карантинний блок для перетримки собак на 16 вольєрів, будівлю з опаленням для утримання 80 собак і будівлю з опаленням для 80 кішок.
Завдяки другій черзі притулку він зможе додатково приймати до 7200 тварин щорічно: тепер він може утримувати до 16 тис. вихованців на рік. На території центру чотири блоки з вольєрами, які розраховані на 500 собак, і круглий вольєр на 70 вихованців. На сьогодні в установі 150 собак і близько 40 кішок. Їх привозить міська служба відлову тварин, а також самі городяни.
Крім того, в адміністративному корпусі розташовуються два відділи - обліку і реєстрації, а також відділ, який займається виловом та утриманням тварин. Усього в притулку 30 працівників. У міському бюджеті для оплати їхньої праці на цей рік виділено 800 тис. грн, 245 тис. грн передбачено на оплату комунальних послуг.
За словами Романа Нехорошкова, на сьогодні в місті налічується 25-30 тис. бездомних тварин. Близько 10 тис. з них мешкають у приватному секторі, 5-7 тис. живуть у місцях, де розташовані супермаркети, ринки та торгові точки.
Останні новини
17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни13:35 26.06.2026
ЄЕК ООН наголосила на важливості підготовки інвестиційних проєктів для відновлення міст10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами


































































































