Ворог вчергове атакував Харків безпілотниками

10:10 14.05.2026
Місто
Ворог вчергове атакував Харків безпілотниками

Російський агресор від учорашнього вечора сім разів атакував Харків безпілотниками.

Про це сьогодні, 14 травня, в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов.

За його словами, один вибух стався зранку в середмісті Харкова. Внаслідок цього 14 осіб отримали поранення. Також «шахед» вибухнув у Салтівському районі. Крім того, вночі було зафіксовано ще пʼять ворожих ударів. Під атаками опинилися Новобаварський, Холодногірський, Основʼянський і Шевченківський райони.

«Через вибухи було пошкоджено багатоповерхові житлові будинки, вибито багато вікон. Наші комунальні служби оперативно реагують на атаки та намагаються якнайшвидше усунути всі руйнації», - зазначив мер.

© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту