У харківському метро завершено тестування системи «Е-ticket»
13:42 01.08.2019
Інфраструктура

Завершився перший етап впровадження системи електронного квитка «E-ticket» у Харківському метрополітені.
Про це сьогодні, 1 серпня, повідомив журналістам директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан.
Він зазначив, що для запуску першого етапу системи «E-ticket» на всіх станціях метрополітену встановлено мінімальну кількість обладнання. Також оснащений валідаторами і наземний електротранспорт.
«В даний час створена юридична база для повноцінної роботи інвестора з комунальним підприємством «Харківпас». Система електронного квитка працює в режимі першої пускової черги», - зазначив Сергій Дульфан.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілівНовини по темі
Більше новинІнфраструктура
12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води
Інфраструктура
09:55 16.05.2026
Ігор Терехов: Прифронтові громади активно користуватимуться пільговими кредитами від держави
Інфраструктура
10:10 06.05.2026