Ігор Терехов: Харкову бракує комунальників, бо більше тисячі з них воює

12:36 29.01.2026
ЖКГ
Ігор Терехов: Харкову бракує комунальників, бо більше тисячі з них воює

Комунальні підприємства Харкова втратили понад 1 тис. працівників, які нині захищають Україну в лавах Збройних Сил.

Про це повідомив міський голова Ігор Терехов сьогодні, 29 січня, в ефірі національного телемарафону.

За його словами, зараз комунальні служби активно борються з ожеледицею. Місто забезпечене необхідною технікою та протиожеледними матеріалами, однак відчуває гострий брак фахівців.

«Техніки вистачає, реагентів - теж. Однак людей, на жаль, ні. Йде війна, і більш ніж тисяча працівників наших комунальних служб зі зброєю в руках захищає Харків і територіальну цілісність України», - зазначив Ігор Терехов.

Мер подякував працівникам усіх комунальних підприємств, які працюють практично цілодобово, щоб вулиці та двори Харкова були безпечними для пересування мешканців.

© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту