Житлові будинки підшипникового заводу стануть власністю міста

18:00 03.09.2012
Всі новини
Житлові будинки підшипникового заводу стануть власністю міста

ПАТ «Харківський підшипниковий завод» звернулося до міської влади з проханням прийняти в комунальну власність житлові будинки підприємства.


Як повідомили сьогодні, 3 вересня, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради, мова йде про будинки по в'їзду Івана Каркача, 13, пров. Івана Каркача, 5 і вул. Луї Пастера, 82.

Планується, що на найближчій сесії міськради депутати дадуть згоду на прийняття цих будинків у комунальну власність.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту