Завтра відкриють дві меморіальні дошки Анатолієві Бугайцю

10:10 01.11.2012
Всі новини
Завтра відкриють дві меморіальні дошки Анатолієві Бугайцю

Дві пам'ятні дошки відкриють 2 листопада до 72-річчя з дня народження Героя України, почесного громадянина Харкова, колишнього генерального директора ВАТ «Турбоатом» Анатолія Бугайця.


Пам'ятний знак відкриють о 10:00 на адміністративному корпусі ВАТ «Турбоатом» (вул. Енергетична, 1), об 11:00 - на будинку №1/3 по пров. Вірменському. О 12:00 почнеться жалобна панахида з нагоди відкриття меморіального комплексу на кладовищі №2 (вул. Пушкінська, 102).

Довідка. Анатолій Бугаєць (1940-2011) - почесний генеральний директор ВАТ «Турбоатом», Герой України, заслужений машинобудівник України, кавалер ордена «За заслуги», нагороджений орденом «Знак Пошани», лауреат Державної премії України, почесний громадянин міста Харкова та Харківської області. Був одним з ініціаторів і безпосереднім учасником розробки Національної енергетичної програми до 2010 року і Енергетичної стратегії України до 2030 року. Понад 50 років присвятив роботі на ВАТ «Турбоатом» і пройшов шлях від техніка-технолога зварювального виробництва до генерального директора (1986-2006).
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту