З 1 лютого призупиняють заняття в харківських школах
13:16 31.01.2012
Всі новини

Заняття в харківських школах призупиняють з 1 лютого.
Як повідомила сьогодні, 31 січня, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко, відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Геннадій Кернес.
Таке рішення ухвалили у зв'язку з різким зниженням температури повітря й вітряною погодою. «Зазвичай ми припиняємо заняття для молодших класів за мінус 20 градусів, для старшої школи - за мінус 24 градусів. Але оскільки сильний вітер посилює вплив низької температури на організм, то зараз вирішено призупинити заняття для всіх», - зазначила Ольга Деменко.
Вона також повідомила, що дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі і батьки малюків самі вирішать, вести їм дітей у дитсадок або ж сидіти з ними вдома. «Батьки маленьких дітей, якщо закрити дитсадки, будуть змушені залишатися вдома, а далеко не у всіх є така можливість. Тому в цьому випадку рішення за ними», - додала директор департаменту.
Заняття в харківських школах призупинено до особливого розпорядження міського голови.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути