«Харківводоканал» підготував до зими насосну станцію у П'ятихатках

13:32 14.07.2023
Всі новини
«Харківводоканал» підготував до зими насосну станцію у П'ятихатках

КП «Харківводоканал» у рамках заходів щодо підготовки об'єктів водопостачання до експлуатації в осінньо-зимовий період завершило роботи на насосній станції у селищі П'ятихатки.

Про це сьогодні, 14 липня, повідомив начальник насосних станцій та резервуарів чистої води управління артезіанського водопроводу та насосних станцій комплексу «Харківводопостачання» Олександр Черняєв. За його словами, ця станція забезпечує водою мешканців кількох селищ у межах міста.

«Ці території зазнали численних обстрілів. Постраждали і споруди самої станції. Ремонтні роботи з усунення руйнувань ми проводили одразу, але водопостачання не припинялося навіть у періоди інтенсивних бойових дій. Вчора провели масштабну ревізію насосного та електрообладнання з заміною запірної арматури та контрольно-вимірювальної апаратури, підготували резервний запас насосних агрегатів», - зазначив Олександр Черняєв.

«Харківводоканал» підготував до зими насосну станцію у П'ятихатках
«Харківводоканал» підготував до зими насосну станцію у П'ятихатках
«Харківводоканал» підготував до зими насосну станцію у П'ятихатках
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту