Харківськими вулицями проїдуть ретро-автомобілі
14:44 02.04.2014
Всі новини

Авто-ретро-сезон «Він сказав: «Поїхали!» відкриється 12 квітня, в День космонавтики, у Харкові.
Як повідомив керівник Спілки автоклубів «Ретроград» Дмитро Харченко, у заході можуть взяти участь всі власники старих автомобілів, мопедів, велосипедів і навіть самокатів. Головне - щоб засобу пересування було не менше 30 років, і воно не було тюнінгованим.
Проїхатися у ретромобілях зможуть всі бажаючі: водії авто будуть брати з собою пасажирів безкоштовно.
Стартуватимуть автомобілісти о 12:00 з пров. Банного (біля підвісного моста в районі скверу «Стрілка»). Після цього по вул. Шевченка чи вул. Клочківській (ще остаточно не вирішено) рушать до екологічного парку «Feldman Ecopark», де на учасників чекатиме польова каша. Влаштовувати гонки і їхати по центральних вулицях водії не будуть, оскільки в цей же день в місті пройде Харківський міжнародний марафон.
Дмитро Харченко зазначив, що поки в автомобільній ретро-ході готові взяти участь 100 водіїв авто і 49 мотоциклістів. Планується, що в День космонавтики міськими вулицями проїдуться «BMW» 1937 року випуску, «Opel» 1939-го, «Chevrolet Bel Air» 1957-го, ГАЗ-24 «Волга», на якій їздили співробітники КДБ, та інші машини.
Крім того, одне з негласних умов для учасників ретро-ходи - екіпірування водія в одяг епохи автомобіля. Так, наприклад, водії «Волги» можуть одягтися, як одягалися таксисти тих часів.
Організатор автопробігу - Спілка автоклубів «Ретроград» за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Проїхатися у ретромобілях зможуть всі бажаючі: водії авто будуть брати з собою пасажирів безкоштовно.
Стартуватимуть автомобілісти о 12:00 з пров. Банного (біля підвісного моста в районі скверу «Стрілка»). Після цього по вул. Шевченка чи вул. Клочківській (ще остаточно не вирішено) рушать до екологічного парку «Feldman Ecopark», де на учасників чекатиме польова каша. Влаштовувати гонки і їхати по центральних вулицях водії не будуть, оскільки в цей же день в місті пройде Харківський міжнародний марафон.
Дмитро Харченко зазначив, що поки в автомобільній ретро-ході готові взяти участь 100 водіїв авто і 49 мотоциклістів. Планується, що в День космонавтики міськими вулицями проїдуться «BMW» 1937 року випуску, «Opel» 1939-го, «Chevrolet Bel Air» 1957-го, ГАЗ-24 «Волга», на якій їздили співробітники КДБ, та інші машини.
Крім того, одне з негласних умов для учасників ретро-ходи - екіпірування водія в одяг епохи автомобіля. Так, наприклад, водії «Волги» можуть одягтися, як одягалися таксисти тих часів.
Організатор автопробігу - Спілка автоклубів «Ретроград» за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції