Харківські боксери стали чемпіонами Європи серед молоді

14:06 23.11.2020
Всі новини
Харківські боксери стали чемпіонами Європи серед молоді

Харківські спортсмени здобули дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді, який пройшов в місті Будва (Чорногорія).

У змаганнях взяли участь 175 спортсменів з 22 країн. За підсумками змагань, харків'яни отримали дві золоті та одну бронзову медалі.

Так, чемпіонами Європи стали Ілля Тогобицький (вагова категорія - до 75 кг) і Микита Горбатенко (до 91 кг). Бронзову медаль у ваговій категорії до 49 кг завоював Данило Дрижак.

Зазначимо, що в цьому чемпіонаті збірна України з боксу посіла друге загальнокомандне місце, завоювавши 15 медалей різного ґатунку.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту