Харків'янка перемогла на юніорському Чемпіонаті Європи зі стрільби з лука

17:27 09.07.2012
Всі новини
Харків'янка перемогла на юніорському Чемпіонаті Європи зі стрільби з лука

Харків'янка Римма Гарамова в складі команди України перемогла на Чемпіонаті Європи зі стрільби з лука серед юніорів, який проходив з 2 до 7 липня в місті Нікобін (Данія).


У турнірі взяли участь спортсмени з понад 20 країн Європи.

У командних змаганнях серед кадетів команда України у складі Римми Гарамової (вихованка СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»), Анастасії Павлової і Наталії Лук'янової посіла перше місце.
Харків'янка перемогла на юніорському Чемпіонаті Європи зі стрільби з лука
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту