Харків'яни змагатимуться за міський Кубок з плавання в ластах

09:23 11.01.2014
Всі новини
Харків'яни змагатимуться за міський Кубок з плавання в ластах

Відкритий Кубок Харкова з плавання в ластах пройде 12-14 січня.


Як повідомили організатори, в 11 видах програми змагання свою участь підтвердили 100 спортсменів з шести харківських команд плавців.
 
Турнір пройде в басейні спорткомплексу Національного технічного університету «ХПІ» за адресою: вул. Артема, 50а. 12 січня пройдуть тренувальні запливи, а 13-14 січня з 11:30 до 14:00 - власне змагання.
Харків'яни змагатимуться за міський Кубок з плавання в ластах
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту