Харків продовжує закуповувати тролейбуси в рамках підготовки до ЄВРО-2012

До Харкова надійшов другий транш у сумі 110 млн. грн. з цільової позики на закупівлю нових тролейбусів і автобусів у рамках програми з підготовки до проведення ЄВРО-2012. Ці гроші завтра будуть перераховані Львівському автозаводу на виготовлення нової партії міського пасажирського транспорту.Про це 9 лютого повідомив журналістам Харківський міський голова Геннадій Кернес.
«Це як мінімум 32 нових тролейбуса на додаток до тих 30, які вже придбані», - зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
«Крім того, сьогодні ми ведемо роботу з приватним бізнесом у питанні придбання нового транспорту - низькопольних пасажирських автобусів, сучасних, зручних і безпечних. Наші вимоги, які ми сьогодні на перспективу пропонуємо розглянути перевізникам, це система GPS, єдиний проїзний квиток, установка валідаторів та участь перевізників в цій системі», - підкреслив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
«Зараз йде поставка до Харкова нових тролейбусів, - зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес. - П'ять було отримано, зараз перевозимо ще 22 тролейбуси. Разом маємо 27 з 30, три - на підході».
Довідка:
Всі тролейбуси, що купуються Харковом у рамках програми з підготовки до проведення ЄВРО-2012, мають велику місткість, сучасні, комфортабельні, обладнані майданчиками для посадки інвалідів і системою кондиціонування. У листопаді 2010 року в рамках згаданих програм за договором між КП «Харківпас» і ТОВ «Львівські автобусні заводи» до Харкова прибуло 16 автобусів.
