В Орджонікідзевському районі вшанували загиблих в Афганістані
11:03 17.02.2012
Всі новини

Заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-й річниці виведення радянських військ з Афганістану, відбулися в Орджонікідзевському районі.
Члени сімей загиблих та воїни-інтернаціоналісти разом з представниками адміністрації району відвідали місця поховань загиблих воїнів, поклали квіти на могили ветеранів. У храмі священномученика Олександра та на кладовищі провели панахиду за загиблими на Афганській війні.
На заході були присутні керівники та члени Харківської міської спілки ветеранів Афганістану Орджонікідзевського, Дзержинського, Жовтневого районів міста.
Крім того, активістів Орджонікідзевського районного відділення міської спілки ветеранів Афганістану нагородили грамотами та подяками голови райадміністрації.
Вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок» підготували концерт і провели конкурс на найкращу саморобну листівку до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У школах району провели уроки мужності, присвячені пам'ятній даті.
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції