В Олексіївському лугопарку оселилися 500 німців
14:06 13.06.2012
Всі новини

500 німецьких футбольних уболівальників заселилися сьогодні, 13 червня, у наметове містечко в Олексіївському лугопарку.
Про це повідомив директор Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу Олександр Нечипоренко.
Кемпінг німецьких уболівальників розташований на території спортивно-розважального комплексу «Аркада». Табір, перш за все, призначений для вболівальників, які приїдуть до Харкова на автофургонах.
Орієнтовно, на території лугопарка можуть поміститися до 500 машин, які припаркуються на відкритій ділянці між деревами. Поряд із місцем ночівлі розташоване приміщення з туалетами та душовими кабінами. За 20 метрів від табору - річка Лопань, де гості можуть викупатися на пляжі. Також поряд із табором є їдальня.
Нагадаємо, 13 червня на стадіоні «Металіст» відбудеться матч між збірними Голландії та Німеччини. Початок матчу - о 21:45.
Як зазначив заступник директора Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу Олексій Чубаров, сьогодні до матчу Голландія - Німеччина в Харкові очікується 7 тис. німців, 17 тис. голландських та інших іноземних уболівальників.
Останні новини
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни