В Індустріальному районі школярі зустрілися з ветеранами

16:20 20.04.2018
Всі новини
В Індустріальному районі школярі зустрілися з ветеранами

Зустріч ветеранів з учнями Харківської загальноосвітньої школи №113 відбулася сьогодні, 19 квітня.

У заході взяли участь ветерани Другої світової війни, трудівники тилу, діти воєнних років, керівники адміністрації району, представники громадських організацій, школярі, вихованці дитячих установ і жителі району - всього близько 300 осіб.

Вітаючи ветеранів, заступник голови Адміністрації Індустріального району Олена Веліканова підкреслила, що 2018 рік для Харкова - дуже знаменний.

«Цього року виповнюється 75 років з дня визволення нашого міста в роки Другої світової війни. Війна - це важке випробування, яке випало на долю солдатів і офіцерів, трудівників тилу і, звичайно ж, дітей. Дякуємо вам за вашу мужність, стійкість духу і волю до перемоги! Ви завжди будете для нас зразком того, як любити і захищати рідну землю», - зазначила Олена Веліканова.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих в роки війни.

В Індустріальному районі школярі зустрілися з ветеранами
В Індустріальному районі школярі зустрілися з ветеранами
В Індустріальному районі школярі зустрілися з ветеранами
В Індустріальному районі школярі зустрілися з ветеранами
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту